HEZKUNTZA

DBH

Atal honetan, Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako informazioa ikus dezakezue; tutoreen datuak, ordutegiak etab.

TUTOREAK 2023-2024

TALDEA

TUTOREAK

1. DBH. D Kariñe Errazkin
1. DBH. E Eneko Lopez
2. DBH. D Adur Cacharro
2. DBH. E Martxel Almandoz
3. DBH. D Nerea Elustondo
3. DBH. E Idoia Zeberio
4. DBH. D Igone Ugalde
4. DBH. E Olaia Eskitxabel   

ORDUTEGIA

(Iraila eta Ekaina ordutegi trinkoa- 08:05etatik 14:05etara)

ASTELEHENA

ASTEARTEA

ASTEAZKENA

OSTEGUNA

OSTIRALA

8:05-9:00

8:05-9:00

9:00-9:55

9:00-9:55

9:00-9:55

9:00-9:55

9:00-9:55

9:55-10:50

9:55-10:50

9:55-10:50

9:55-10:50

9:55-10:50

Atsedena

Atsedena

Atsedena

Atsedena

Atsedena

11:20-12:15

11:20-12:15

11:20-12:15

11:20-12:15

11:20-12:15

12.15-13.10

12.15-13.10

12.15-13.10

12.15-13.10

12.15-13.10

Bazkaria

Bazkaria

13.10-14.05

Bazkaria

13.10-14.05

14:40-15:35

14:40-15:35

14:40-15:35

15:35-16:30

15:35-16:30

15:35-16:30

JAKINTZAGAIAK ETA ORDU KOPURUAK

Lehen Zikloa (1. eta 2. mailak)

LEHEN ZIKLOA

1. MAILA

2. MAILA

BIOLOGIA-GEOLOGIA

3

0

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

3

3

GORPUTZ HEZIKETA

2

2

PLASTIKA, IKUSIZKO ETA IKUS ENTZUNEZKO HEZKUNTZA

1

2

GAZTELANIA ETA LITERATURA

4

3

EUSKARA ETA LITERATURA

4

3

INGELERA

4

3

MATEMATIKA

4

4

TEKNOLOGIA

2

2

MUSIKA

1

1

PENTSAMENDU KRITIKO ETA AUTONOMOAREN HASTAPENA / FRANTSESA (bat aukeratzeko)

0

2

ERLIJIOA/ BALORE ETIKOAK

1

1

FISIKA-KIMIKA

0

3

TUTORETZA

1

1

GUZTIRA

30

30

Lehen Zikloa (3. maila)

DBH

3. MAILA

FISIKA-KIMIKA

3

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

3

GORPUTZ HEZIKETA

2

BIOLOGIA- GEOLOGIA

3

GAZTELANIA ETA LITERATURA

4

EUSKARA ETA LITERATURA

3

INGELERA

3

MATEMATIKA

3

TEKNOLOGIA

1

ONGIZATE FISIKO ETA EMOZIONALA/FRANTSESA (bat aukeratzeko)

2

MUSIKA

1

ERLIJIOA / BALORE ETIKOAK

1

TUTORETZA

1

GUZTIRA

30

Bigarren Zikloa (4. maila)

DBH

4. MAILA

BIOLOGIA ETA GEOLOGIA

3

Hauetatik hiru irakasgai aukeratuko dituzte

FISIKA ETA KIMIKA

3

DIGITALIZAZIOA / FRANTSESA / INFORMATIKA (bat aukeratu)

3

EKONOMIA

3

LATINA

3

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

3

GORPUTZ HEZKUNTZA

2

GAZTELANIA ETA LITERATURA

3

EUSKARA ETA LITERATURA

4

INGELESA

3

MATEMATIKA

4

ERLIJIOA / BALORE ETIKOAK

1

TUTORETZA

1

GUZTIRA

30

EBALUAZIO DATAK 2024-2025

1. ebaluazioa Azaroaren 27
2. ebaluazioa Martxoak 12
3. ebaluazioa Ekainaren 11
Ohiko deialdia Ekainak 18